Przegrana piłkarzy ręcznych AZS Politechnika Radom w Białej Podlaskiej

/W.Ł./
Grzegorz Mroczek w Białej Podlaskiej zdobył siedem bramek.
Grzegorz Mroczek w Białej Podlaskiej zdobył siedem bramek. Łukasz Wójcik
28:25 przegrali pierwszoligowi piłkarze ręczni AZS Politechnika Radom z AZS AWF w Białej Podlaskiej. Po tej przegranej skomplikowała się sytuacja radomian w ligowej tabeli.

AZS AWF Biała Podlaska - AZS Politechnika Radom 28:25 (10:11).

AZS Politechnika: Bury, Polit - Mroczek 7, Kalita 5, Świeca 5, Przykuta 3, Dąbrowski 2, Cupryś 2, Guzik 0, Sikorski 0, Dziosa 0.

W 25 minucie było 10:7 dla gospodarzy. Cztery kolejne bramki zdobyli radomianie na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. W 37 min. było jeszce 15:14 dla Politechniki. AZS AWF po rzucie Prokopiuka w 41 min. wyszedł na prowadzenie 17:16 i już nie oddał do końca spotkania. W 57 min. było 26:21.

Więcej czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym".