Przegrana Szydłowianki, remisy Orła i Warki

W.Ł.
Piłkarze Szydłowianki przegrali z Olimpią w Warszawie.
Piłkarze Szydłowianki przegrali z Olimpią w Warszawie. Albert Kaczmarzyk
W meczu mazowieckiej czwartej ligi, Olimpia Warszawa pokonała 2:1 na własnym boisku Szydłowiankę Szydłowiec. Orzeł Wierzbica i KS Warka zremisowały swoje mecze.

Olimpia Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec 2:1 (0:0), Cuch 81, Sobotka 83 – Łukasz Janik 72.

Szydłowianka: Kołodziejski – Sadkowski, Kowalczyk, Wiatrak (46 P. Janik), Drożdżał – Szyszka (68 Miller), Jasikowski, Czarnota, Zagórski, Kalbarczyk – Ł. Janik (79 Leszczyński).

Żółte kartki: Majewski, Cuch, Starek (Olimpia) oraz Jasikowski, Szyszka, Kalbarczyk, Kowalczyk, Wiatrak, P. Janik, Leszczyński (Szydłowianka).
Czerwona kartka: Kalbarczyk (Szydłowianka, 85).

W 16minucie bramkarz Szydłowianki Kołodziejski obronił rzut karny wykonywany przez Krysińskiego.
W 69 minucie po strzale Drożdżała piłka trafiła w słupek.
W 72 minucie Miller wycofał piłkę do Łukasza Janika, który strzałem z 5 metrów pokonał bramkarza Olimpii.
W 81 minucie w zamieszaniu w polu karnym Szydłowianki, Cuch strzałem głową wpakował piłkę do siatki.
W 83 minucie po kontrze gospodarzy, Sobotka z 5 metrów pokonał Kołodziejskiego.
W 85 minucie druga żółta, w konsekwencji czerwona dla Kalbarczyka.

UKS Łady - Orzeł Wierzbica 1:1 (0:0)

W 75 minucie Orzeł objął prowadzenie po rzucie karnym. Jedenastkę sędzia podyktował za faul na Przemysławie Nogaju. Skutecznym wykonawcą był Sebastian Stąpór. Gospodarze wyrównali w drugiej minucie doliczonego czasu gry.

Victoria Sulejówek - KS Warka 1:1 (0:0)

W 85 minucie nieoczekiwanie goście objęli prowadzenie. Piłka po strzale głową Daniela Ciupińskiego odbiła się od poprzeczki i nadbiegający Grzegorz Witan skierował ją do siatki. Sensacja była bardzo blisko. W drugiej minucie doliczonego czasu gry sędzia podyktował rzut wolny na 17 metrze dla gospodarzy. Doświadczony Wojciech Wocial bezpośrednim strzałem pokonał wareckiego bramkarza.