Radom. Klasa A, grupa 2: Gradobicie przerwało dwa mecze

/sid/
Mecze pomiędzy LKS Pniewy, a Powałą Taczów oraz ZamłyniemZA Kombud SA Radom i LKS Jedlińsk przerwano, ze względu na gradobicie. J. Stobiecki
Mecze pomiędzy LKS Pniewy, a Powałą Taczów, które zakończyło się niespodziewanym remisem oraz Zamłynie ZA Kombud SA Radom z LKS Jedlińsk przerwano, ze względu na gradobicie.

LKS Pniewy - Powała Taczów 1:1 (1:1), Bloch 10 - D. Stańczykowski 40.

Mogielanka Mogielnica - Centrum Godów Radom 4:1 (2:1), samobójcza 4, Skorupski 44, 83, Szumpur 71 - Rogala 12 z karnego.

Pilica Nowe Miasto - GKS Belsk Duży 14:3 (7:0), M. Rzepkowski (4 bramki), Przystasz, P. Kalinowski, Krzemiński (po 2), Matuszczak, Jaworski, P. Karwowski, Nieszporek (po 1) dla Pilicy.

Wulkan Windoor II Zakrzew - Tęcza Augustów 6:2 (3:1), Ulawski (3 bramki), Woźniak (2), Majewski (1) - K. Jopek, Podsiadło (po 1 bramce).

GKS Chynów - KS Stara Błotnica 4:3 (3:2), Kośla 5, 28 z karnego, 50, Jaskólski 10 dla Chynowa.

Zamłynie ZA Kombud SA Radom - LKS Jedlińsk 4:1 (2:1), Ławrecki 30, Kiljański 33, Śniegocki 51, Adamczyk 58 - samobójcza 40.

Kraska Jasieniec - Orzeł Gielniów 0:1 (0:0), Sapieja 60

Mazowsze II Grójec - Sadownik II Błędów 3:0 (walkower).

Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"