Radom. Klasa okręgowa: Zodiak nie chce spaść

Piłkarze lidera Szydłowianki Szydłowiec (w niebiesko-białych koszulkach) zremisowali z Głowaczowie z Legionem. Ł. Wójcik
Po trzy punkty zdobyły zespoły, które bronią się przed spadkiem, Zodiak Sucha i Klub Sportowy Potworów.

Legion Głowaczów - Szydłowianka Szydłowiec 1:1 (1:1), Krupa 25 - Ł. Janik 30.
Legion: Krynicki - M. Czubaj, Ogonowski (46 W. Czubaj), A. Krupa, Mikocki - Ł. Krupa, Osiński, Madej, Wolski (89 Łukawski) - Fusiek (82 Postek), Konopka (90 Lisiewski).
Dobry mecz z Głowaczowie z lekką przewagą lidera z Szydłowca. Pierwsi gola strzelili gospodarzem, po zagraniu Zbigniewa Osińskiego bramkarza Szydłowianki Adrian Krupa. Wyrównał niezawodny Łukasz Janik. W drugiej połowie dobrej okazji bramkowej nie wykorzystał Marcin Fusiek, będąc od bramki pięć, sześć metrów.

Oskar Przysucha - Sokół Przytyk 0:0.
Oskar: Przepiórka - Tomasik, Sokół, Kucharski, D. Siwek - Wajszczuk (63 J. Sapieja), Obuch, Moskwa, M. Gil (82 Dąbrowski) - P. Gil (76 Kszczotek), Kocon (46 Płuciennik).
Bardzo dobry mecz, w którym zabrakło tylko goli. Remis nie satysfakcjonuje żadnej drużyny.

Proch Pionki - RuszCovia Borkowice 5:0 (2:0), Bolek 2, Szczepański, Michalski, Cichawa po 1.
Podopieczni trenera Łukasza Glisty wygrali pewnie i wysoko i nadal będą walczyć o drugie miejsce premiowane grą w barażu o awans do czwartej ligi.

Powiślanka Lipsko - Oronka Orońsko 1:1 (1:1), Kapsa 38 - Bursa 28.
Powiślanka: Chadała - Krupa, Zięba, Boguś, Kwiatkowski - Włoszczak, Kapsa, Kłos, Gołda - Chudyba, Skorupa.
Oronka: Boruch - K. Gumulak, Kowalczyk, Czerepak, G. Suligowski - Bursa, K. Nogaj, P. Czarnecki, P. Gumulak - K. Czarnecki, R. Suligowski.
Podopieczni trenera Michała Kowalczyka, piłkarze Oronki nadal są niepokonaną drużyną w rundzie wiosennej.

Iłżanka Kazanów - Plon Garbatka Letnisko 3:1 (1:1), Dębski 40 z karnego, 84, Oleksik 75 - Janas 2.
Iłżanka: Wurman (35 Suwała) - K. Dypa, K. Mularski, A. Mularski, Gleguła, Rutkowski (80 Korczak), Chmielewski, Ćwiklak, Oleksik - Michalik (85 D. Dypa), Dębski.
Spotkanie zakończyło się pechowo dla Grzegorza Wurmana, bramkarza ekipy Iłżanki. W 35. minucie spotkania, w czasie interwencji zderzył się z dwoma zawodnikami. Uraz klatki piersiowej był na tyle poważny, że został odwieziony do szpitala. Najprawdopodobniej doznał złamania żeber. W bramce godnie zastąpił go Sebastian Suwała. Zwycięstwo drużyna z Kazanowa zadedykowała kontuzjowanemu bramkarzowi.

KS Potworów - Skaryszewianka Skaryszew 2:1 (2:0), Rokiciński 4, 27 - samobójcza 83.
Potworów: Głuch - Sz. Stefański (85 A. Klimek), Rzuczkowski, Chudziński, Mazur - Milczarski, Rokiciński, Tyczyński (75 Latała), Grochala - Tkaczyk, Gędaj (70 Gil).
Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie dominowali gospodarze i oni dzięki dwóm bramkom zdobytym przez Piotra Rokcińskiego prowadzili. Wynik mógł być wyższy, ale dobrze bronił golkiper Skaryszewianki. W drugiej połowie gospodarze cofnęli się i bronili wyniku. Udało się dowieźć wygraną podopiecznych grającego trenera Wojciecha Gędaja do końca spotkania. Potworów zdobył trzy cenne punkty i walczy o ligowy byt. Od 68 min. goście grali w "10" po tym jak Marek Lawrenc otrzymał czerwoną kartkę.

Zwolenianka Zwoleń - Zodiak Sucha 0:2 (0:1), Sielski 30, 60.
Dwa gole dla Zodiaka strzelił Michał Sielski. Przy stanie 1:0 rzutu karnego nie wykorzystał dla Zwolenianki Paweł Kopeć. Bramkarz gości Emil Stachowicz obronił strzał gracza Zwolenianki.

Zawisza Sienno - Sadownik Błędów 6:3 (2:1), T. Wójcik 41, 49, 53, 56, Dudek 43, M. Klaus 65 - Lisiecki 22, Maciak 61, Boroń 84.
Zawisza: Pisarek - Kamiński, Dudek, G. Wójcik, Tusiński, Bajor, M. Wójcik (70 Sitek), S. Klaus (75 Rożek), Cieśla (80 Radzimowski), M. Klaus, T. Wójcik.
Bardzo mocnym akcentem rozpoczął Zawisza drugą połowę meczu. W ciągu kilku minut, Tomasz Wójcik popisał się klasycznym hat trickiem i wysokie prowadzenie 5:1. Podopiecznym trenera Stanisława Bilskiego udało się trochę zmniejszyć rozmiary porażki.