Radom. Wkrótce zakończy się naprawa sygnalizacji u zbiegu...

  Radom. Wkrótce zakończy się naprawa sygnalizacji u zbiegu ulic Struga i Zbrowskiego

  Mateusz Kaluga

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Niebawem ma się zakończyć naprawa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Struga i Zbrowskiego w Radomiu.

  Niebawem ma się zakończyć naprawa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Struga i Zbrowskiego w Radomiu. ©Tadeusz Klocek

  Od 22 stycznia trwa modernizacja sygnalizacji świetlnej u zbiegu ulic Struga i Zbrowskiego. Roboty mają się zakończyć pod koniec marca.
  Niebawem ma się zakończyć naprawa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Struga i Zbrowskiego w Radomiu.

  Niebawem ma się zakończyć naprawa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Struga i Zbrowskiego w Radomiu. ©Tadeusz Klocek

  Już ponad miesiąc trwa naprawa uszkodzonej sygnalizacji świetlnej u zbiegu ulicy Struga, Zbrowskiego. Została ona wyłączona ze względu na powtarzające się awarie. Dochodziło do nich ponieważ dotychczasowy sterownik świateł był już wyeksploatowany. Był on jednym ze starszych w Radomiu i konieczna stała się jego wymiana na nowy.

  Sygnalizacja przy tym skrzyżowaniu działała w trybie stałoczasowym, co oznacza, że światła zmieniały się bez względu na rzeczywiste natężenie ruchu. Nowa sygnalizacja będzie akomodacyjna, uwzględniająca liczbę pojazdów dojeżdżających do skrzyżowania (dla pieszych będą zainstalowane na słupkach przyciski).

  - Do końca marca zakończy się modernizacja. Aktualnie trwają prace ziemne. Trzeba ułożyć chodniki i krawężniki. Trzeba też zamontować włącznik, który będzie wzbudzał zielone światło dla pieszych - mówił nam Dawid Puton, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.

  Drogowcy proszą wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie tam szczególnej ostrożności, albo - w miarę możliwości - o omijanie tego skrzyżowania. Sugerowany objazd przebiega w obydwu kierunkach przez ulice Żeromskiego, Szklaną (lub ewentualnie przez Katowicką i Grzybowską), Struga i 11 Listopada.

  MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
  Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
  PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA radom@echodnia.eu lub Facebook.
  Maxel w Explosion. Zobacz zdjęcia z imprezy!


  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

  Zobacz też: Ścięcie Śmierci w Jedlińsku
  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (10)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (10) forum.echodnia.eu

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY