Radom. Zespół Gym Team z Młodzieżowego Domu Kultury wciąż potwierdza swoją klasę przywożąc medale

Barbara Koś
Zwycięski zespół Gym Team z Młodzieżowego Domu Kultury.
Zwycięski zespół Gym Team z Młodzieżowego Domu Kultury. MDK
Na początku października Zespół Gym Team z Młodzieżowego Domu Kultury pod kierunkiem Julii Trzeciak Tkaczyk uczestniczył w dwóch mistrzostwach i z każdego występu wrócił z medalami.

6 października w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski WFF Fit Kids & Fitness Aerobic. Zawodniczki z formacji Gym Team z MDK Radom zdobyły łącznie 6 medali.

Indywidualnie złoty medal przypadł Aleksandrze Piątek w kategorii do 9 lat oraz Neli Janas w kat. do 12 lat. Srebro zdobyła Maja Piwońska w kat. do 14 lat, a brązowy medal Natalia Gałek w kat. do 11 lat.

W duetach starszych srebro zdobyły Maja Piwońska i Nela Janas, natomiast w duetach młodszych srebro zdobyły Maja Piwońska i Natalia Gałek. Piąte miejsce zdobyły Iga Lament i Natalia Gałek.

Trenerem i choreografem grupy Gym Team jest pani Julita Tkaczyk Trzeciak.

Bardzo udany występ zaliczyły dziewczęta z grupy Gym Team także na rozegranym 13 października Międzynarodowym Pucharze Polski w Fitness Gimnastycznym Dzieci i Młodzieży FIT KIDS WBBF WFF w Zblewie, województwo pomorskie.

Grupa prowadzona przez Julię Tkaczyk-Trzeciak zdobyła łącznie 5 medali, a co za tym idzie, kwalifikacje do Mistrzostw Świata, które odbędą się 16.11.2019 r. na Litwie w miejscowości Kowno. Oto końcowy wynik naszych zawodniczek.

Solo:I miejsce - Natalia Gałek, kat. do 11 lat, I miejsce - Maja Piwońska, kat. do 14 lat, II miejsce - Aleksandra Piątek, kat. do 9 lat.

Duety do 13 lat -II miejsce - Maja Piwońska i Natalia Gałek, III miejsce - Natalia Gałek i Iga Lament, IV miejsce - Nela Janas i Maja Piwońska.
- Zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów-pisze Julia Trzeciak- Tkaczyk.