Radomiak - Granat 3:0. Mateusz Fryc strzelił pierwszego gola (zdjęcia, video)

/W.Ł./
Marcin Grunt i Paweł Boryczka, obrońcy Radomiaka, w pojedynku z graczem Granatu.
W meczu sparingowym, beniaminek trzeciej ligi mazowieckiej Radomiak 1910 SA Radom pokonał 3:0 czwartoligowy Granat Skarżysko Kamienna.

Bramki dla Radomiaka zdobyli, Mateusz Fryc, Marcin Sikorski i Michał Skórski.

Radomiak I połowa: Studziński (30' Banasiak) - Sala, Sikorski, Mortka, Łatkowski, Szary, Skórski, Barzyński, Oziewicz, Lesisz, Fryc.

Radomiak II połowa: Banasiak (60' Kuczera) - Boryczka, Grunt, Świdzikowski, Kobylarczyk, Kurbiel, Zięba, Sala, Kornacki, Kucharczyk, Janik.

Pierwszą bramkę dla radomian zdobył testowany napastnik Mateusz Fryc z Naprzodu Jędrzejów. - Mateusz zagrał dość poprawnie i nadal będzie z nami trenował i zagra w kolejnym meczu sparingowym z drużyną Młodej Ekstraklasy Legią Warszawa - mówi Arkadiusz Grzyb, trener Radomiaka.

Druga bramka padła z rzutu wolnego, po ładnym strzale Marcina Sikorskiego.
Trzecia po zagraniu piłki przez Daniela Barzyńskiego z rzutu rożnego i strzale MIchała Skórskiego.