Radomiak nie zgasił Znicza chociaż prowadził 2:0

/SzS/
Strzelec pierwszej bramki dla Radomiaka, Łukasz Cichos (z lewej), wielokrotnie walczył o piłkę z Bochynkiem W. Łyżwa
W meczu drugiej ligi piłkarskiej, Znicz Pruszków wygrał z Radomiakiem Radom. Goście prowadzili 2:0 i stracili trzy gole.

Znicz Pruszków - Radomiak 1910 SA Radom 3:2 (1:2), Rackiewicz 24, Machalski 50, Paluchowski 74 - Cichos 6, Wichtowski 21.

Znicz: Pazdan - Januszewski (34. Tomas), Banaszewski, Biedrzycki, Bochenek, Jędrych, Michalski, Olczak (66 Pieczara), Rackiewicz, Paluchowski, Kucharski.
Radomiak: Budzyński - Cieciura, Wichtowski (85 Wnuk), Świdzikowski, Derbich, Radecki, Białożyt, Wolski (86 Stanisławski), Puton (78 Kornacki), Cichos, Leandro (61 Kalinowski).

Mecz w Pruszkowie z trybun obserwowali dwaj piłkarze Radomiaka, Marcin Figiel i Paweł Tarnowski. Obaj występują teraz w pierwszoligowym Dolcanie Ząbki. Zwłaszcza w pierwszej połowie mieli oni na co popatrzeć, bo Radomiak grał dobrze. Nie licząc, dwóch, może trzech błędów, był zespołem lepszym.
"Zieloni" byli bardzo groźni szczególnie przy stałych fragmentach gry. Już w szóstej minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Łukasz Cichos zdobył gola. Także w 21 minucie podwyższył Wichtowski po dośrodkowaniu z kornera.

Kontaktowy gol padł po strzale z 14 metrów Rackiewicza. Niestety druga połowa w wykonaniu Radomiaka zaczęła się bardzo źle. Podopieczni trenera Marcina Jałochy dali się zepchnąć i do defensywy i już w 50 minucie był remis. W 60 minucie drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartką ukarany został Maciej Świdzikowski i Radomiak grał w osłabieniu. W 70 minucie obrońcy Znicza wybili piłkę z pustej bramki po strzale Białożyta. Szybko to się zemściło i w 74 minucie Adrian Paluchowski trafił po raz trzeci do naszej bramki.
W innym meczu wschodniej drugiej ligi: Wigry Suwałki - Siarka Tarnobrzeg 2:0 (2:0), Karankiewicz 26, Drągowski 37.