Radomiak pokonał 3:1 Narew w Ostrołęce. Wygrał też lider Nadarzyn z Mazurem w Karczewie

W.Ł
W meczu 29 kolejki trzeciej ligi mazowieckiej piłkarze nożni Radomiaka 1910 SA Radom po dobrym spotkaniu pokonali Narew w Ostrołęce.

Na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek nadal nie wiadomo kto awansuje do drugiej ligi. Nadarzyn ma trzy punkty przewagi nad Radomiakiem. Nadarzyn w ostatniej kolejce zagra na własnym boisku z Nadnarwianką Pułtusk, Radomiak na wła-snym boisku z Omegą Kleszczów.

ATOMOWY STRZAŁ

Początek dość niemrawy w wykonaniu Radomiaka. Po kwadransie gry podopieczni trenera Arkadiusza Grzyba wzięli się do zdecydowanych ataków i na efekty długo nie trzeba było czekać. W 24 minucie bardzo precyzyjnym strzałem z 16 me-trów popisał się Arkadiusz Oziewicz i Andrzej Łyziński musiał wyjmować piłkę z siatki. Ataki radomian nie słabły i kilkanaście minut później było już 2:0. Paweł Tarnowski dograł futbolówkę do Daniela Barzyńskiego, a nasz zawodnik nie dał żadnych bramkarzowi gospodarzy. W 43 min. z rzutu wolnego z około 35 metrów Piotra Banasiaka atomowym strzałem pokonał Paweł Samsel.

GŁÓWKA SKÓRSKIEGO

Druga połowa rozpoczęła się do dobrej akcji Radomiaka i sytuacji sam na sam Pawła Tarnowskiego. Niestety nasz futbolista trafił w Andrzeja Łyzińskiego. Dalsze minuty do przewaga gospodarzy i kilka stworzonych akcji. Szczególnie groźny był Mariusz Marczak, którego musiało kryć dwóch - trzech naszych graczy. Narew się wyszumiała i dostała bramkę. W 78 min. po zagraniu piłki z rzutu rożnego przez Daniela Barzyńskiego - strzałem głową bramkarza pokonał Michał Skórski. Do końca meczu nasza drużyna grała mądrze taktycznie, szanowała piłkę i wywiozła trzy punkty z trudnego terenu z Ostrołęki.

Narew Ostrołęka - Radomiak 1910 SA Radom 1:3 (1:2)

Bramki: 0:1 Oziewicz 24, 0:2 Barzyński 35, 1:2 Samsel 43, 1:3 Skórski 79.