Radomiak pokonał Legionovię i nie oddaje lidera tabeli

/W.Ł./
Wojciech Wocial (w zielonej koszulce) zapewnił wygraną Radomiaku Radom.
Wojciech Wocial (w zielonej koszulce) zapewnił wygraną Radomiaku Radom. Łukasz Wójcik
W meczu siódmej kolejki trzeciej ligi, Radomiak Radom pokonał 1:0 Legionovię Legionowo. Gola na wagę trzech punktów strzelił z 35 minucie, Wojciech Wocial.

Radomiak - Legionovia 1:0 (1:0), Wocial 35.

Radomiak: Skowron - Szary (88 Dubina), Moryc, Świdzikowski, Rolak - Tarnowski, Ojikutu (78 Tokaj), Wlazło, Puton (66 Wnuk), Figiel, Wocial (87 Domański).

Jedyna bramka padła w 35 minucie, kiedy Wojciech Wocial zwodem położył trzech piłkarzy Legionovii i pokonał strzałem z 13 metrów bramkarza gości, Jakuba Chrostowskiego.

Więcej czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym".