Radomiak przegrał z Koroną w Kielcach (zdjęcia)

/W.Ł./
Piłkarze Radomiaka schodzą z boiska po meczu z Koroną w Kielcach.
Piłkarze Radomiaka schodzą z boiska po meczu z Koroną w Kielcach. Sławomir Stachura
W sparingowym meczu kontrolnym, Radomiak 1910 SA Radom przegrał w Kielcach z miejscową Koroną 1:2. Szczególnie gra podopiecznych trenera Armina Tomali mogła się podobać w pierwszej połowie spotkania.

Korona Kielce - Radomiak Radom 2:1 (1:0), Korzym 19, samobójcza 82 - Onyekachi 86 z karnego.

Korona I połowa: Małkowski - Kuzera, Kiercz, Hernani, Lisowski, Przybecki, Jovanović, Vuković, Kiełb, Korzym, Bąk.

Korona II połowa: Pilarz - Kuzera, Kiercz, Hernani, Lisowski (70 Bąk), Przybecki (65 Gawęcki), Czarnecki, Żubrowski, Sobolewski, Kaczmarek, Janiec.

Radomiak I połowa: Skowron - Rolak, Moryc, Świdzikowski, Szary, Tarnowski, Radecki, Wlazło, Figiel, Puton, Wocial.

Radomiak II połowa: Skowron - Szary, Moryc, Sala, Kornacki, Stanisławski, Radecki (60 Wocial), Ojikutu, Tokaj, Domański, Onyekachi.

W Radomiaku zagrali trzej testowani piłkarze, Dawid Sala, Daniel Oneyekachi i Piotr Kornacki.
Nie zagrali natomiast, bramkarz Piotr Banasiak (jest na testach w Bałtyku Gdynia), Aleksiej Dubina (nie wrócił jeszcze z Białorusi), Kacpra Wnuka i Mateusza Dąbrowskiego (lekkie urazy).

Więcej o meczu i decyzjach kadrowych w Radomiaku czytaj w poniedziałkowym "Echu Dnia".