red
Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W sobotę do Radomia przyjeżdża były zespół z Ekstraklasy - Bruk-Bet Termalica. Popularne Słoniki są jednak o siedem miejsc niżej w ligowej tabeli, dlatego to gospodarze będą faworytem tego spotkania. Radomiak - choć jest beniaminkiem Fortuna 1 Ligi - plasuje się na pozycji wicelidera i ma duże szanse na awans do Ekstraklasy.

Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

W zespole Termaliki gra wychowanek Radomiaka, Piotr Wlazło, który jest podstawowym zawodnikiem zespołu trenera Piotra Mandrysza. Występ Piotra Wlazło w sobotnim meczu jednak stoi pod dużym znakiem zapytania. - Nie jest najlepiej z moim mięśniem dwugłowym. Trochę mnie pobolewa. Stąd między innymi była potrzebna zmiana w przerwie meczu z GKS Bełchatów. Jestem po prześwietleniu USG. Fajnie byłoby przypomnieć się kibicom i zagrać w sobotę. Wszystko się wyjaśni w piątek na przedmeczowym rozruchu - mówi Piotr Wlazło.

Bruk-Bet Termalika to zespół, który przez trzy sezony grał w Ekstraklasie. Od dwóch sezonów klub z Niecieczy gra w Fortuna 1 Liga. Niecieczanie zaliczyli niefortunny spadek i od tamtej pory mają problem, aby dostać się do czołówki zaplecza najlepszej ligi. Słoniki zajmują najczęściej miejsca w środku tabeli. Mecz z Radomiakiem będzie dla nich szansą na wskoczenie do czołówej czwórki. Radomiak natomiast jest wiceliderem i najbliższe starcie to niepowtarzalna szansa na wskoczenie na fotel lidera. Beniaminek rywalizuje z Wartą Poznań, która w tej kolejce będzie podejmowana przez GKS Tychy.

Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Mecz z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza odbędzie się w sobotę o godzinie 14:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

FORTUNA 1. LIGA w GOL24

Coraz mniej czasu pozostaje do 1 stycznia. A to ważna data dla piłkarskich klubów, gdyż wtedy można rozpocząć negocjacje z zawodnikami, którym w połowie roku kończą się kontrakty. Sprawdźcie, którym piłkarzom Ekstraklasy kończą się umowy!

Komu wygasają kontrakty? Piłkarze Ekstraklasy do wzięcia za ...