Radomiak Radom - Polonia Warszawa 1:0.

Przed meczem piłkarze Radomiaka ubrali się z koszulki z podobizną Zdzisława Radulskiego. Szymon Wykrota
W meczu 11 kolejki piłkarskiej drugiej ligi, Radomiak Radom pokonał 1:0 na miejskim stadionie przy ulicy Narutowicza 9 Polonię Warszawa. Jedynego gola dla zielonych strzelił w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, kapitan Maciej Świdzikowski.

W meczu 11. kolejki Radomiak grając od 22. minuty w osłabieniu pokonał Polonię Warszawa 1:0 po golu Maćka Świdzikowskiego. w ostatniej sekundzie doliczonego czasu gry pierwszej połowy.
W 20 minucie rzut karny zmarnował Bemba, strzelił nad bramką... a dwie minut później za ostry faul został ukarany czerwoną kartką.

W ostatniej sekundzie doliczonego czasu gry I połowy Maciej Świdzikowski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyprowadził Radomiaka na prowadzenie.

Jak się okazało był to gol na wagę trzech punktów.

Wielkie, wielkie brawa dla Radomiaka za ogromną ambicje i zielony charakter jaki pokazali podopieczni trenera Vernera Liczki.
Wygraną Radomiak wraz z kibicami dedykują ciężko choremu Zdzisławowi Radulskiemu, który jest po operacji i leży w szpitalu.

Radomiak Radom - Polonia Warszawa 1:0 (1:0), Maciej Świdzikowski 45+3.

Radomiak: Szady - Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski, Kwiek (70' Stąporski (90' Śliwiński)), Agu, Kościelny, Bemba, Brągiel (90' Kucharski), Cupriak (62' Lisowski)

Polonia: Pusek - Worach, Bochenek, Wojdyga, Zapaśnik (62' Małek), Oświęcimka, Kluska (68' Wiśniewski), Pawela, Choroś
(87' Kokot), Nakrosius, Tomaszewski (38' Marczak)

czerwona kartka: Bemba,
żółte kartki: Agu, Śwdzikowski, Stąporski, Kościelny - Pawela, Nakrosius

sędziował: Paweł Malec (Łódź)