Radomiak Radom przegrał na wyjeździe

/W.Ł./
Mateusz Radecki strzelił drugiego gola dla Radomiaka w meczu z Włókniarzem w Zelowie. Łukasz Wójcik
W meczu trzeciej ligi, Włókniarz Zelów pokonał Radomiaka Radom 3:2, mimo, że radomianie prowadzili po 13 minutach już 2:0.

Włókniarz - Radomiak 3:2 (1:2), Kukulski 34, Stasiak 76, Dregier 82 - Tarnowski 5, Radecki 13.

Włókniarz: Wiśniewski - Lipiński, Pałyska, Stasiak - Dymek, Kukulski, Obi, Dregier (88 Gawroński) - Gląba (80 Boczkiewicz), Piotrowski.

Radomiak: Domański - Szary, Sikorski (46 Świdzikowski), Grunt, Rolak (82 Puton) - Barzyński, Gromadzki, Radecki (72 Woźniak), Kornacki - Tarnowski, Czpak.

Żółte kartki: Sikorski, Gromadzki (Radomiak), Stasiak (Włókniarz).
Sędziował: Sebastian Bartczak z Sieradza.

Już w 5 minucie Radomiak objął prowadzenie. Cezary Czpak zagrał do Pawła Tarnowskiego, który w sytuacji sam na sam z Pawłem Wiśniewskim pokonał go. W 13 minucie już było 2:0. Mateusz Radecki odebrał piłkę Michałowi Stasiakowi i także w pojedynku jeden na jedenm pokonał bramkarza gospodarzy.
W 34 minucie strzałem z rzutu wolnego bramkę dla Włókniarza zdobył Krzysztof Kukulski.
Wcześniej w 22 minucie. po strzale Piotra Gląby piłka trafiła w słupek, a dobitkę Samuela Obi obronił Michał Domański.

W drugiej połowie, w 60 minucie na 3:1 mógł podwyższyć Cezary Czpak, ale bramkarz zelowian nie dał się pokonać. W 76 minucie po zagraniu piłki z rzutu rożnego, strzałem głową naszego bramkarza pokonał Michał Stasiak. Na 3:2 Włókniarza wprowadził Norbert Dregier, który otrzymał podanie od Samuela Obi.

Więcej o meczu czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym".