Radomiak Radom - Stal Mielec 1:1

Radomiak Radom - Stal Mielec.
Radomiak Radom - Stal Mielec. Tadeusz Klocek
W meczu piłkarskiej drugiej ligi Radomiak Radom zremisował 1:1 ze Stalą Mielec.

Radomiak Radom - Stal Mielec 1:1 (0:0), Bartosz Sulkowski 64 - Szymon Sobczak 54.

Radomiak: Szady - Wasilewski, Świdzikowski, Jędrzejczyk, Sulkowski - Mikołajczak (64 Cupriak), Radecki, Chrabąszcz (58 Kwiek), Kościelny, Brągiel - Śliwiński.

Stal: Libera - Sulewski, Zalepa, Bierzało, Getinger - Sobczak (75 Prejs, 85 Żegleń), Lech (77 Radulij), Nowak, Żubrowski, Cholewiak, Prokić.

W 54 minucie po stracie piłki przed własnym polem karnym przez Macieja Świdzikowskiego - Szymon Sobczak w sytuacji jeden na jednego pokonał Adriana Szadego.

Na odpowiedź Radomiaka długo nie czekaliśmy. W 64 minucie, strzałem z rzutu wolnego bramkarza Stali pokonał Bartosz Sulkowski. Całe spotkanie stało na bardzo dobrym sportowym poziomie.