Radomiak Radom wygrał sparing z trzecioligowym Motorem Lublin

Martin Nowak
Pierwszego gola dla Radomiaka w sparingu z Motorem zdobył Szymon Stanisławski (drugi od prawej). Michał Nowak
Piłkarze Radomiaka Radom rozegrali drugi sparing w letnim okresie przygotowawczym do sezonu 2017/18. W Suskowoli pokonali trzecioligowy Motor Lublin 2:0 po golach Szymona Stanisławskiego i Chinonso Agu.

Radomiak Radom - Motor Lublin 2:0 (1:0)
Bramki: Szymon Stanisławski 20, Chinonso Agu 66

Radomiak I połowa: Gostomski - Jakubik, Grudniewski, Zakrzewski, Hodowany - Koszela, Bemba, Filipowicz, Brągiel - Winsztal, Stanisławski.
Radomiak II połowa: Kowalczyk - Stróżka, Klabnik, Świdzikowski, Żmuda - Jabłoński, Agu, Colina, Cupriak - Żagiel, Leandro.

Pierwszy gol dla Radomiaka padł w 20 minucie. Z rzutu wolnego dośrodkował Maciej Filipowicz, Szymon Stanisławski przyjął piłkę na klatkę piersiową i pewnym strzałem po ziemi w długi róg pokonał golkipera rywali. Na 2:0 w drugiej połowie podwyższył Chinonso Agu po podaniu testowanego Filipa Żagiela.

Więcej o sparingu z Motorem w niedzielę na www.echodnia.eu/radomskie oraz w poniedziałkowym wydaniu "Echa Dnia".