sportowy24
    Radomiak - Świt 1:0. Gol Rossi Leandro

/W.Ł./

Echo Dnia Radomskie

W meczu piłkarskiej drugiej ligi, Radomiak Radom pokonał Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0. Zwycięskiego gola strzelił w 90 minucie Rossi Leandro.
    Rossi Leandro strzelec gola.

Rossi Leandro strzelec gola. ©Łukasz Wójcik

Losy meczu rozstrzygnęły się w 90 minucie meczu. Futbolówkę z rzutu wolnego na pole karne wrzucił kapitan Jakub Cieciura, tam trafiła pod nogi Rossi Leandro, który skierował ją do siatki.
    Wygrana podopiecznych trenera Marcina Jałochy jak najbardziej zasłużona. Radomianie byli zespołem lepszym szczególnie w drugiej połowie, kiedy bardzo ambitnie i ogromnym zaangażowaniem dążyli do zdobycia bramki. Udało się dopiero w 90 minucie, ale to nie ma znaczenia, trzy punkty Radomiakowi się należały. Po meczu w radomskiej drużynie panowała zupełnie inna atmosfera niż we wcześniejszych spotkaniach. Radość, radość i jeszcze raz radość. To zwycięstwo było bardzo potrzebne radomskiej drużynie. Oby piłkarze uwierzyli, że wygrać można w każdym w tej lidze.

Radomiak 1910 SA Radom - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0).
    Bramka: 1:0 Rossi Leandro 90.