Radomianin nagrywa ze znanymi muzykami

  Radomianin nagrywa ze znanymi muzykami

  Marcin GENCA genca@echodnia.eu

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Paweł Mosiołek (po prawej) pracuje teraz nad kolejnym utworem. Nagrywa między innymi z basistą Wojciechem Pilichowskim.

  Paweł Mosiołek (po prawej) pracuje teraz nad kolejnym utworem. Nagrywa między innymi z basistą Wojciechem Pilichowskim. ©archiwum prywatne

  Wyjątkowy utwór "Ci, co odeszli" to nowa twórczość Pawła Mosiołka, wokalisty z Radomia, laureata plebiscytu "Echa Dnia" Muzyczne Kaziki
  Paweł Mosiołek (po prawej) pracuje teraz nad kolejnym utworem. Nagrywa między innymi z basistą Wojciechem Pilichowskim.

  Paweł Mosiołek (po prawej) pracuje teraz nad kolejnym utworem. Nagrywa między innymi z basistą Wojciechem Pilichowskim. ©archiwum prywatne

  Apel Pawła Mosiołka

  Apel Pawła Mosiołka


  Radomianin poszukuje firm lub osób, które pomogły mu finansowo w nakręceniu teledysku do jego najnowszego utworu. Bezpośredni kontakt do artysty: PAWLO4@AUTOGRAF.PL - Koszt nagrań studyjnych, dojazdów, obiadów i noclegów przewyższają możliwości mojej pensji w ośrodku, w którym pracuje, a koncertów jeszcze nie gram, bo czekam aż zrobimy dobry materiał i tak koło się zamyka - uczciwie stawia sprawę Paweł. - Mam wiele pomysłów i brnę do przodu, a jedyne co mnie ogranicza i hamuje rozwój artystyczny, to pieniądze. Potrzebni mi są rozumiejący sytuację ludzie, którzy pomogą przełamać tą barierę.  Najnowszy utwór Pawła Mosiołka, również znanego z melodyjnego, rockowego kawałka "Skrzydła nadziei", odróżnia klimat. Słychać też, że radomski wokalista pokonał już długą drogę w rozwoju artystycznym.

  Najnowszy autorski utwór Pawła Mosiołka jest zatytułowany "Ci, co odeszli" i opowiada o ludziach, którzy zostali przysłonięci kurtyną nieba. - Miałem na myśli ludzi zasłużonych w dorobku kultury i sztuki z różnych dziedzin, ale też zwykłego człowieka i jego tęsknotę za bliskimi, którzy odeszli - tłumaczy wokalista. - Niebo porównałem do kurtyny, ponieważ w teatrze przysłania ona artystów, więc ta metafora godnie to odzwierciedla.

  Według Pawła, utwór ze swym klimatem, przestrzenią dla muzyki i aurą tajemniczości spełnia wszelkie kryteria, aby prezentować go podczas uroczystości upamiętniających wielkie postacie, katastrofę smoleńską, rocznicę ataku na Word Trade Centre, czy dnia Wszystkich Świętych i Zaduszek.

  NOWY UTWÓR W RADIO REKORD

  Niedawno Paweł, który współpracuje z projektem Talent.pl udzielił również wywiadu w Telewizji Polonia, gdzie - jak sam twierdzi - prawdziwie mnie zaprezentowali. Teraz nadszedł więc czas na podbój fal eteru.

  Nowy utwór radomianina jest prezentowany w weekendy w audycji Rekordowy Róg Obfitości w Radiu Rekord, gdzie można zamówić go na życzenie. W tym tygodniu artysta został zaproszony do Warszawy, gdzie udzielił wywiadu w Radio Dla Ciebie, a rozgłośnia zaprezentowała jego utwór "Ci, co odeszli". - Radio Kielce także z pełnym entuzjazmem przyjęło moją nową twórczość, za co bardzo dziękuję - dodaje Paweł.

  NAGRYWA Z PILICHOWSKIM

  W tym miesiącu Paweł rozpoczął nagrywanie kolejnego utworu, a współpracują z nim przy tym bardzo znani muzycy.

  - Partię gitary basowej nagrał mi Wojciech Pilichowski, którego chyba nie trzeba przedstawiać, bo jest to wzór dla wielu basistów. Na perkusji w moim utworze gra zaś Artur Lipiński, współpracujący z Marylą Rodowicz, Natalią Kukulską, orkiestrą Adama Sztaby, a ostatnio z Urszulą Dudziak. Ci dwaj mistrzowie to najlepsza sekcja rytmiczna w Polsce! - z radością dodaje Paweł Mosiołek.

  Nagrania tego utworu trwają właśnie w warszawskim No Limit Studio, gdzie produkcją zajmuje się zawodowy producent, muzyk Arkadiusz Nawrocki, grający między innymi z Marią Sadowską, czy Haliną Mlynkową.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (7)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (7) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  Wideo