Radomianin trzecim zawodnikiem triathlonowych zawodów w Lublinie

/sid/
Bartosz Dobrzański (na najwyższym stopniu podium) ze Stowarzyszenia „Biegiem Radom!”, zajął 3. miejsce w zawodach w traithlonie i wygrał rywalizację w kategorii 40-latków archiwum
Bartosz Dobrzański ze Stowarzyszenia "Biegiem Radom!", zajął 3. miejsce w zawodach w traithlonie "Urodzeni, by walczyć", które rozegrano w Lublinie.

Triathlon, to dyscyplina, na którą składają się trzy konkurencje, pływanie, jazda na rowerze i bieg. Liczy się łączny czas, także z wiązany ze zmianą stroju, czy dobiegnięciem do miejsca, gdzie stoją rowery. W czasie zawodów w Lubinie, uczestnicy mieli do przepłynięcia dystans 750 metrów. Na rowerach musieli pokonać 24 km i przebiec 5 km. W zmaganiach wystartowało dwóch radomian, ze Stowarzyszenia "Biegiem Radom!", Bartosz Dobrzański i Paweł Bródka. Znakomicie wypadł Dobrzański. W klasyfikacji generalnej zajął 3. miejsce (zawody ukończyło 66 osób) i wygrał rywalizację w kategorii 40-latków. Jego łączny czas wyniósł 1 godz. 20 min. i 8sek. Bródka zajął 33. miejsce z czasem 1 godz. 36 min. i 3 sek.