Radomianka z medalem halowych mistrzostw Polski

/sid/
Karolina Jaroszek (z prawej) wywalczyła brązowy medal halowych mistrzostw Polski w biegu na 60 metrów przez płotki J. Stobiecki
Karolina Jaroszek z ZTE Radom wywalczyła brązowy medal w biegu na 60 metrów przez płotki, w trwających w Spale halowych mistrzostw Polski w lekkiej atletyce.

Podopieczna Marcina Waśniewskiego w eliminacjach uzyskała wynik 8,58 sekundy, który okazał się trzecim czasem i zapewnił radomiance awans do finału.

W decydującym o medalach biegu radomska płotkarka poprawiła rekord życiowy i uzyskała czas 8,51 sek., który dał jej brązowy medal. Na mecie zawodniczkę ZTE o 0,06 sek. wyprzedziła doświadczona Marta Chrust-Rożej z AZS AWF Warszawa. Wygrała aktualna halowa mistrzyni Polski juniorek, Urszula Bhebhe z AZS AWF Warszawa z wynikiem 8,43 sek.