Radomka wciąż bez zwycięskiego seta w drugiej lidze. Porażka w Jarosławiu

Martin Nowak
Siatkarki Leclerc Radomki Radom wciąż czekają na pierwsze punkty w drugiej lidze. Szymon Wykrota
Siatkarki MKS Leclerc Radomki Radom wciąż czekają na zwycięstwo w grupie piątej drugiej ligi kobiet. Podopieczne trenera Krzysztofa Kubika tym razem musiały uznać wyższość MKS SAN-Pajda Jarosław.

Był to pierwszy mecz wyjazdowy radomianek w sezonie 2016/2017. Podobnie jak w dwóch poprzednich spotkaniach, rozegranych w Radomiu, zespół Radomki nie zdobył nawet seta, choć bardzo blisko tego było w drugiej partii.

Mecz rozpoczął się jednak od wysokiej przegranej, do 15. Druga odsłona była zdecydowanie lepsza w wykonaniu Leclerc Radomki. Podopieczne trenera Kubika prowadziły kilkoma punktami i wydawało się, że wygrają drugą partię. Niestety, końcówka należała do gospodyń, które zwyciężyły na przewagi, a potem w secie numer trzy pokazały swoją wyższość wygrywając do 18 i inkasując trzy punkty we własnej hali.

Po trzech kolejkach radomianki zajmują ostatnie, ósme miejsce w tabeli grupy piątej drugiej ligi.

MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS Leclerc Radomka Radom 3: (25:15, 26:24, 25:18).

W innych meczach 3. kolejki: TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - Grupa Azoty PWSZ Tarnów 3:1, UKS Szóstka Mielec - UKS MOSiR Jasło 3:0, UKS Marba Sędziszów Małopolski - AZS UMCS Lublin 1:3.