Radomski duet tenisowy wywalczył mistrzostwo Polski

/SzS/
Konrad Fryze (z lewej) i Marcin Skowroński
Konrad Fryze (z lewej) i Marcin Skowroński S. Szymczak
Marcin Skowroński i Konrad Fryze wywalczyli w deblu mistrzostwo Polski kadetów w hali. Zawody odbyły się w Toruniu.

Duet Returnu Radom osiągnął spory sukces. W turnieju singla już w ćwierćfinale doszło do przedwczesnego finału. Kacper Żuk (Legia Warszawa) pokonał Konrada Fryze (Return Radom) 6:1, 6:2. Tak ułożyła się drabinka, że już wcześniej faworyci trafili na siebie. Tym razem górą był zawodnik ze stolicy.
W turnieju gry pojedynczej do półfinału dotarł Skowroński i tam przegrał z Michałem Sikorskim (ŁKT Łódź), 4:6, 2:6. Ostatecznie brązowy medal Skowrońskiego w grze pojedynczej to również spory sukces radomskiego klubu.

Fryze oraz Skowroński pokazali za to wielką klasę w turnieju debla. Zwyciężyli w finale z duetem Grzegorczyk/Wrzoł 6:1, 6:2. Wcześniej wygrali trzy mecze, nie tracąc nawet seta. Po "złoto" sięgnęli jak najbardziej zasłużenie.

Po zakończonej imprezie Konrad Fryze nie powrócił do Radomia. Wyjechał do Szczecina walczyć w turnieju juniorskim. Od poniedziałku będzie rywalizował z zawodnikami starszymi od siebie. Nie jest bez szans w potyczce z bardziej doświadczonymi graczami.