Radomski kręgosłup w Hydrotrucku Radom zachowany. Wall, Zalewski i Zegzuła z nowymi umowami!

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Trójka radomskich graczy zostaje w Hydrotrucku:Filip Zegzuła, Daniel Wall i Jakub Zalewski
Trójka radomskich graczy zostaje w Hydrotrucku:Filip Zegzuła, Daniel Wall i Jakub Zalewski Tomasz Fiłjałkowski / Fiolek.art.pl
Hydrotruck Radom dopina kolejne transfery i umowy na nowy sezon. Zespół zachowa radomski charakter, bo już wiadomo, że umowy przedłużyli Jakub Zalewski, Daniel Wall i Filip Zegzuła.

Cała trójka wspomnianych zawodników wywodzi się z Radomia, gra tutaj od kilku lat. To doświadczenie w osobach Walla i Zalewskiego, a także coraz większe umiejętności Zegzuły. Nie jest tajemnicą fakt, że ten ostatni dostał solidną propozycję z GTKGliwice, ale zdecydował się zostać w rodzinnym mieście.
- Bardzo nam zależało na zatrzymaniu tych zawodników. Chcemy zachować radomski kręgosłup i lokalną tożsamość. Cała trójka graczy jest ważną częścią szatni - mówi prezes Hydrotrucku, Piotr Kardaś.
Prezes Kardaś uważa, że nowy sezon zwłaszcza dla Zegzuły może być wyjątkowy. Filip zrobił milowy krok do przodu, dostawał coraz więcej minut i w nowym sezonie również powinien coraz więcej pojawiać się na parkiecie.
Wiadomo już, że w zespole zostanie Arkadiusz Lewandowski. Młody zawodnik zbierał coraz więcej minut nowy sezon może być dla niego bardzo ważny. Trzeba przypomnieć, że Hydrotruck dopiął już dwa mocne transfery zagraniczne. Do Radomia wraca A.JEnglish, zawodnik, który w przeszłości grał już w ówczesnej Rosie. Ma 191 cm wzrostu, jest szybki, zwinny i bardzo lubi zdobywać punkty. Jest strzelcem, ale lubi także podawać i kreować pozycje kolegom z drużyny.
Kilka dni temu klub z Radomia ogłosił, że nowym rozgrywającym drużyny został Anthony Ireland. W przeszłości znany między innymi z występów w Treflu Sopot.

Tokio Flesz odcinek 2

Wideo

Dodaj ogłoszenie