Radość w Nisku, smutek w Grębowie. Wyniki spotkań stalowowolskiej piłkarskiej klasy okręgowej (zdjęcia)

/PISZ/
Po meczu w Zdziarach piłkarze Sokoła Nisko fetowali awans do czwartej ligi.
Po meczu w Zdziarach piłkarze Sokoła Nisko fetowali awans do czwartej ligi. Marcin Radzimowski
Piłkarze Sokoła Nisko nie zawiedli swoich kibiców i po wygraniu wyjazdowego spotkania z LZS Zdziary wywalczyli awans do czwartej ligi. Radość w Nisku, za to smutek w Grębowie, bowiem tamtejsi kibice liczyli na historyczny awans, musi on zostać odłożony co najmniej na rok.

Tylko dziewięć minut grano w Zarzeczu, gdzie gospodarze strzelili rywalom z Dąbrowicy trzy gole i goście grający w ośmioosobowym składzie zostali zdekompletowani. Niewiele brakowało by nie odbyło się spotkanie w Rudniku. Część piłkarzy Orła protestowała, ale ostatecznie udało się zebrać 11 zawodników i spotkanie choć z półgodzinnym opóźnieniem to jednak się rozpoczęło.

Słowianin Grębów - Wielowieś Tarnobrzeg 4:3 (3:1)
Wilk 13, Kurasiewicz 40, Bednarz 45+1, Sanecki 76 - Kulczycki 32, Szczepański 56, Chmiel 59.

LZS Zdziary - Sokół Nisko 0:3 (0:1)
Sojecki 20 i 75 z karnych, Szeser 70.

Wisan Skopanie - San Wrzawy 4:2 (2:1)
Ślęzak 12, Hynowski 14, Polek 70, 80 - Machowski 10, Marcin Fietko 85.

Sokół Kamień - KS Podwolina 2:1 (1:1).
Bartnik 27, 61 - Koleński 29.

San Kłyżów - Bukowa Jastkowice 1:5 (0:2).
Głowala 79 - Kaczmarczyk 2, Mikoś 27, Bartnik 67, Bajdas 71, Brzozowski 85.

Orzeł Rudnik - Tłoki Gorzyce 0:5 (0:2).
Rychel 20, 25, Szel 50, Stawiarz 60, Świąder 70.

Olimpia Pysznica - Sparta Jeżowe 5:0 (3:0), Socha 14, Bajgierowicz 32, Sobiło 48, 59, Młynarczyk 44.

KP Zarzecze - Strzelec Dąbrowica - przerwany po dziewięciu minutach gry przy stanie 3:0.

1. Sokół Nisko 30 65 91-28 20 5 5
2. Słowianin Grębów 30 64 56-30 19 7 4
3. Olimpia Pysznica 30 52 87-39 16 4 10
4. Bukowa Jastkowice 30 52 70-46 15 7 8
5. Wielowieś Tarnobrzeg 30 50 74-62 15 5 10
6. Wisan Skopanie 30 46 43-43 13 7 10
7. Sokół Kamień 30 43 54-60 12 7 11
8. Orzeł Rudnik 30 42 63-68 12 6 12