Remis Broni na zakończenie sezonu. We wtorek nowy zawodnik

/SzS/
Fragment meczu Broń - Ursus
Fragment meczu Broń - Ursus S. Szymczak
Remisem 1:1 zakończył się mecz trzeciej ligi pomiędzy Bronią Radom a Ursusem Warszawa. Był to ostatni pojedynek Broni w sezonie 2012/13

Broń Radom - Ursus Warszawa 1:1 (0:1), Sałek 90 - Łowicki 24 z karnego.

Broń: Młodziński - Rdzanek, Bargieł, Kupiec, Budzinski - Noheem, Sałek, Czarnecki, Leśniewski - Chrzanowski, Ciupinski.

Przed przerwą do zdobycia gola lepszym zespołem Ursus, choć bramka padła w dość kontrowersyjnych okolicznościach. Kacper Bargieł trafił wyraźnie w piłkę podczas akcji przeciwnika, ale sędzia uznał, że kopnął przeciwnika i podyktował faul.

Po zmianie stron Broń odważnie atakowała, zmarnowała kilka dogodnych okazji, ale gol padł dopiero w 90 minucie. Po rozegraniu rzutu wolnego na bramkę strzelił Damian Sałek, piłka po rykoszecie wpadła do siatki.

Broń uratowała punkt i podczas konferencji prasowej Tomasz Dziubiński przyznał, że skład drużyny trzeba wzmocnić. We wtorek radomianie zagrają mecz sparingowy z Oskarem w Przysusze, na którym pojawią się pierwsi nowi gracze. Jednym z nich ma być Tunezyjczyk, Wajih Bouchniba.

Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"