Remis Broni Radom w sparingu z Oskarem Przysucha (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
Fragment meczu Broń - Oskar
Fragment meczu Broń - Oskar Sylwester Szymczak
W sparingowym meczu piatkowym trzecioligowa Broń Radom zremisowała z Oskarem Przysucha 2:2.

BROŃ RADOM - OSKAR PRZYSUCHA 2:2 (1:2)
Bramki: Piotrowski 42, Machajek 73 - T. Janiszewski 11, 16 z karnego
Broń: Zacharski- Pociecha, Kiercz, Jagiela, Dąbrowski, Piotrowski, Jończyk, Chudyba, Goljasz, Śliwiński, Elian Hernandez oraz Pietras, Machajek, Jagiełło, Dias, Kielak, Wolski, Gradzik.
Oskar: Grzyb - Bojek, Gromski, Sala, Wicik - Głowacki, Bogołębski, Zagórski, Kornacki - Kołtunowicz, Janiszewski oraz Kowalczyk, Kiljanek, Biernat, Sapieja, Kubryn, Wajs, Sobolewski.

Bardzo słaba pierwsza połowa w wykonaniu Broni. To Oskar był szybszy, skuteczniejszy zdobył dwie bramki i mógł dołożyć kolejne dwie. W końcówce pierwszej połowy ładną bramkę dla radomian zdobył niespełna 17 letni Bartłomiej Piotrowski.
W drugiej połowie Broń od pierwszych minut przycisnęła, ale sytuacji bramkowych nie stworzyła sobie zbyt wiele.
- Byliśmy wolniejsi od przeciwnika, bardziej ociężali, ale spodziewałem się, że tak to będzie wyglądać. Po bardzo mocnym tygodniu treningów nie jestem zaskoczony i nie jest to powód do zmartwień - mówił po meczu trener gospodarzy.

W ekipie Broni zagrał testowany bramkarz ŁKS Łagów, Szymon Pietras. Na prawej obronie wystąpił testowany wychowanek Polonii Iłża, Dawid Kudyba, ostatnio grający w KSZO.
Z kolei w ekipie Oskara testowany był Przemysław Sobolewski (ostatnio Powiślak Końskowola).