Remis Broni z Avią Świdnik

/SzS/
W zespole Broni dobry mecz zagrał Kamil Czarnecki
W zespole Broni dobry mecz zagrał Kamil Czarnecki S. Szymczak
W sparingowym meczu dwóch trzecioligowców, Broń Radom zremisowała z Avią Świdnik 2:2.

Broń Radom - Avia Świdnik 2:2 (1:0)
Broń I połowa: Prasek - Rdzanek, Kupiec, Sałek, Budziński, Noheem, Maciejczak, Gilmore, Wicik, Ciupiński, Czarnecki. Broń II połowa: Prasek - Chamerski, Gorczyca, Siwak, Budziński, Złoch, Pakos, Gilmore (65 Czarnecki), Leśniewski, Chudziński, Barankiewicz.

W zespole Broni zadebiutowało dwóch nowych zawodników, Nigeryjczyk Georghe Gilmore z Drwęcy Nowe Miasto Lubawski i Kamil Czarnecki, napastnik Oronki Orońsko. Ten drugi miał dwie świetne okazje do zdobycia bramki. Również goście mieli swoje okazje, aby strzelić więcej bramek.

Więcej o meczu w poniedziałkowym "Echu Dnia"