Remis osłabionej Broni w Mszczonowie

SzS
Fragment meczu w Mszczonowie
Fragment meczu w Mszczonowie S. Szymczak
Piłkarze czwartoligowej Broni Radom zremisowali w wyjazdowym meczu z Mszczonowianką Mszczonów 1:1. Przez ponad 70 minut radomianie grali w osłabieniu.

Mszczonowianka Mszczonów - Broń Radom 1:1 (0:0)
Bramki: Nowosielski 54 z karnego - Jakóbczak 56 z karnego
Broń: Młodzinski - Jakubczyk (82 Jedynak), Kupiec, Wicik, Dobosz, Bojek (67 Leśniewski), Sałek, Nowosielski, Wiecek, Nogaj, Czarnecki.

Cały plan taktyczny trenera runął w 17 minucie, gdy Kamil Czarnecki, napastnik Broni, w ciągu zaledwie pięciu minut dostał dwie żółte kartki i musiał opuścić boisko. Mocno pogubił się w tym meczu sędzia Adrian Feltykowski z Płocka, który podjął kilka kontrowersyjnych decyzji. O ile do pierwszej kartki Czarneckiego nie można mieć pretensji do arbitra, to w drugim przypadku arbiter podyktował za rzekomy faul w środku boiska. Sędzia mylił się jeszcze kilkakrotnie, ale po przerwie podyktował dwa słuszne rzuty karne. Najpierw dla Broni po faulu na Michale Bojku, a za moment dla gospodarzy. Obrońcy Broni z boku pola karnego w zupełnie niepotrzebnej sytuacji sfaulowali rywala.
W końcówce grająca w osłabieniu Broń miała dwie doskonałe sytuacje i mogła ten mecz wygrać. Między innymi po strzale Dominika Leśniewskiego, piłka odbiła się od słupka.