Remis piłkarzy Broni, porażka Mazowsza

/W.Ł./
Robert Rogala strzelił gola dla Broni w meczu z Oskarem
Robert Rogala strzelił gola dla Broni w meczu z Oskarem Ł. Wójcik
Nie popisali się dwaj nasi trzecioligowcy w ostatnich meczach kontrolnych przed inauguracją rundy wiosennej.

Broń wybrała się do Przysuchy na mecz z tamtejszym Oskarem. Po słabej grze radomianie zremisowali z drużyną klasy okręgowej 1:1.
Gola dla Oskara strzelił w 19 minucie, Łukasz Sapieja, wyrównał w 49 min. Robert Rogala.

W Suchej miejscowy Zodiak grający w klasie okręgowej pokonał Mazowsze 2:1.
W 5 minucie z rzutu karnego prowadzenie dla grójczan uzyskał Daniel Złoch. Po zmianie stron bramki zdobywali już tylko gospodarze. W 49 min. wyrównał Michał Aleksandruk, a 88 min. wygraną Zodiakowi zapewnił Daniel Dawiczewski.