Remis Pogoni Staszów w Kajetanowie, teraz Klimontowianka

Redakcja
Kamil Markiewicz
W poprzedniej kolejce piłkarze czwartoligowej Pogoni Staszów zremisowali na wyjeździe z Lubrzanką Kajetanów 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Krystian Rzepa w 60 minucie.

Wcześniej, w 17 minucie, na listę strzelców wpisał się Michał Bracha. Teraz podopieczni trenera Krzysztofa Treli zmierzą się na własnym boisku z Klimontowianką Klimontów i mają nadzieję, że również powiększą swój dorobek punktowy. Będzie to spotkanie jedenastej kolejki czwartej ligi.

Mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14. Wynik zaraz po jego zakończeniu na WWW.ECHODNIA.EU. Dodajmy, że po rozegraniu dziesięciu kolejek staszowski zespół plasuje się na ósmej pozycji w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Ich najbliższy rywal, Klimontowianka Klimontów, jest siódma. Do tej pory zgromadziła 14 punktów. Jej najlepszym strzelcem jest Karol Wójciak, który w tym sezonie w rozgrywkach czwartej ligi zdobył siedem branek.

WSZYSTKO o piłce nożnej w Świętokrzyskiem

Materiał oryginalny: Remis Pogoni Staszów w Kajetanowie, teraz Klimontowianka - Echo Dnia Świętokrzyskie