Siatkarki AZS Politechnika Radomska wygrywają!

/sid/
Drużyna siatkarek AZS Politechnika Radomska odniosła trzecie w tym sezonie zwycięstwo. Podopieczne Krzysztofa Białczaka w meczu 4. kolejki drugiej ligi pokonały 3:0 AZS AWF Warszawa.

Mecz nie zaczął się najlepiej dla radomianek. W pierwszej partii przegrywały 10:16 i 20:24, jednak zdołały rozstrzygnąć seta na swoją korzyść. Zacięty przebieg miała również trzecia odsłona, w której w końcówce, warszawianki zdołały zmniejszyć stratę do 2 punktów.

- Obawiałem się tego meczu - przyznał trener Białczak. - Warszawa walczyła. Dziewczynom należy się pochwała, szczególnie za pierwszy set. Nie poddały się i, zdołały go wygrać.

AZS Politechnika Radomska - AZS AWF Warszawa 3:0 (29:27, 25:18, 25:22).

Politechnika: Sojka, Pasieczna, Gnyś, Mazur, Kucharska, Michalska - Guzikiewicz (libero) oraz Karbowska, Dobosz.