Siatkarski trzysetowy mecz pomiędzy Moya Radomką Radom a Grupą Azoty Chemikiem Police, od kulis!

Maciej Kwiatkowski
Piątkowy mecz Radomki z Chemikiem przeszedł do historii. Oto jego kulisy!>>>
Piątkowy mecz Radomki z Chemikiem przeszedł do historii. Oto jego kulisy!>>>Maciej Kwiatkowski
Tylko trzy sety potrzebowały zawodniczki lidera Tauron Ligi Chemika Police, by pokonać w Radomiu drużynę Moya Radomki. Oto, jak to spotkanie wyglądało od kulis.

Trzysetowy mecz pod siatką dla Chemika. Oto kulisy

Siatkarki Moya Radomki niepocieszane opuszczały parkiet hali Radomskiego Centrum Sportu. Wprawdzie przegrały 0:3 z utytułowanym Chemikiem Police, ale zwłaszcza w dwóch pierwszych setach, porządnie nastraszyły przeciwniczki.

Niestety to właśnie aktualny lider rozgrywek Tauron Ligi, w kluczowych momentach tych partii, seryjnie zdobywał punkty.

Zobacz występ radomskich cheerleaderek

Radomianki, jak zawsze, występując w roli gospodarza, mogły liczyć na gorący doping swoich fanów. Ci w piątkowy wieczór pobili rekord frekwencji, przybywając na to wydarzenie. Tym razem nie udało się pokonać zespołu rywalek, ale najbliższa okazja ku temu nadarzy się już 13 listopada. W poniedziałek radomianki wyjadą do Wrocławia na mecz z Volleyem.