sportowy24
  Siatkarze Cerrad Czarnych Radom walczą o medale mistrzostw...

  Siatkarze Cerrad Czarnych Radom walczą o medale mistrzostw świata

  /W.Ł./

  Echo Dnia Radomskie

  Echo Dnia Radomskie

  Fiński atakujący Mikko Oivanen, we wtorek pierwszy raz spotka się z drużyną Cerrad Czarni i będzie trenował z radomską drużyną. Nadal na treningach radomskiego zespołu nie będzie dwóch reprezentantów Niemiec, Lukasa Kampy i Dirka Westphala.
  Dwaj siatkarze Cerrad Czarnych zakwalifikowali się do trzeciej rundy mistrzostw świata i co najmniej do soboty będą grali w siatkarskim mundialu. Może się też tak okazać, że Lukas i Dirk mistrzostwa zakończą dopiero w niedzielę, kiedy rozegrane zostaną mecze o trzecie i pierwsze miejsce.

  Niemcy po awansie do trzeciej rundy wylosowali teoretycznie słabszych rywali, Francję i Iran i mają bardzo duże szanse na awans do pierwszej czwórki. We wtorek Niemcy grają z Francją, a w środę z Iranem.

  Mikko Oivanen z reprezentacją Finlandii odpadł z mistrzostw świata i dołącza do Cerrad Czarnych. W najbliższy weekend 19-20 września, Fin pierwszy raz zagra w meczach sparingowych. Radomianie zagrają w turnieju w Rypinie z udziałem czterech ekip PlusLigi. Oprócz radomian wystąpią, AZS Olsztyn, Lotos Trefl Gdańsk i Transfer Bydgoszcz. W Rypinie, Cerrad Czarni zagrają jednak tylko z Lotosem Trefl i AZS Olsztyn. W piątek, 19 września o godz. 19 z Treflem, a w sobotę 20 września o godz. 17 z AZS Olsztyn.

  Pierwszy raz nasi siatkarze pokażą się w Radomiu, we wtorek, 23 września, kiedy w ramach Memoriału Janusza Sobola spotkają się z AZS Politechniką Warszawa.
  Kolejne mecze kontrolne, Cerrad Czarni także rozegrają w Radomiu. Od 26 do 28 września odbędzie się turniej im. Jana Skorżyńskiego w międzynarodowej obsadzie. Oprócz radomian wystąpią, Berlin Recycling Volleys (Niemcy), Dukla Liberec (Czechy) i Posojilnica Aich Dob (Austria).

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy:

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Symphonica 2 Rock of Poland. Największe hity polskiej muzyki rockowej lat 80!

  Symphonica 2 Rock of Poland. Największe hity polskiej muzyki rockowej lat 80!

  EKSPERT RADZI  OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

  EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ