Zamknij

Echo Dnia

Siatkarze Cerrad Enei Czarnych Radom zajęli trzecie miejsce w turnieju w Częstochowie [ZDJĘCIA]

Cerrad Enea Czarni Radom zakończyli udział w ramach I Siatkarskiego Turnieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. W rozgrywanych zawodach w Częstochowie,

facebook cerrad enea czarni radom

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/31] Następne

Siatkarze Czarnych pokonali MKS Będzin [ZDJĘCIA]

Cerrad Enea Czarni Radom zakończyli udział w ramach I Siatkarskiego Turnieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. W rozgrywanych zawodach w Częstochowie, Wojskowi w meczu o 3. miejsce pokonali w trzech setach zespół MKS-u Będzin. Najlepsi podczas turnieju okazała się ekipa PGE Skry Bełchatów, która w finale ograła gospodarzy Exact Systems Norwid Częstochowa.
W środę (30 grudnia) w hali sportowej w Częstochowie w meczu o 3. miejsce, Cerrad Enea Czarni Radom mierzyli się z MKS-em Będzin. Starcie zakończyło się po czterosetowej walce, a ręce w geście zwycięstwa unieśli siatkarze Roberta Prygla. MVP meczu wybrany został Daniel Gąsior, a najlepszym zawodnikiem całego turnieju w zespole WKS-u, gospodarze wybrali Bartosza Firszta. W finale I Siatkarskiego Turnieju im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego PGE Skra Bełchatów 3:1 pokonała Exact Systems Norwid Częstochowa.
Cerrad Enea Czarni Radom – MKS Będzin 3:1 (26:24, 25:22, 25:27, 25:23).
Czarni: Dryja, Loh, Sadkowski, Firszt, Gąsior, Zrajkowski, Nowowsiak (libero)
MKS: Sobański, Makowski, Kalembka, Gawryszewski, Bobrowski, Faryna, Gregorowicz (libero) oraz Godlewski, Santana, Thiago, Schmidt, Teklak.
MVP: Maciej Gąsior (Cerrad Enea Czarni).
Zobacz zdjęcia z meczu o 3 miejsce>>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy