Siatkarze Cerradu Enei Czarnych Radom przegrali w meczu kontrolnym 0:4 z PGE Skrą Bełchatów [ZDJĘCIA]

Siatkarze Cerrad Enea Czarni Radom rozegrali drugi mecz towarzyski podczas przygotowań do sezonu 2020/2021. Tym razem podopieczni Roberta Prygla w Zduńskiej Woli zmierzyli się z PGE Skrą Bełchatów. Radomianie rozegrali cztery sety i każdy z nich kończył się zwycięstwem przeciwników.

TUTAJ CZYTAJ O MECZU KONTROLNYM CERRAD ENEI CZARNYCH RADOM Z MKS BĘDZIN

Premierowa odsłona rozpoczęła się od mocnego akcentu zespołu Roberta Prygla. Cerrad Enea Czarni Radom prowadzili na początku seta (13:9). Bełchatowianie w kolejnych wymianach sukcesywnie odrabiali straty do Wojskowych wychodząc na prowadzenie (16:14). PGE Skra nie oddała już prowadzenia do końca seta, wygrywając 25:21.

W drugim secie wynik decydował się po walce na przewagi. Górą z niej wyszli ponownie Bełchatowianie, którzy wygrali 28:26. W kolejnych dwóch odsłonach obaj trenerzy dokonali zmian w wyjściowych składach, dając pograć wszystkim swoim zawodnikom. Trzecia partia ponownie zapisana została na konto Skry – zwycięstwo 25:20. W czwartym, ostatnim secie podopieczni Roberta Prygla przegrali 25:19, a w całym spotkaniu 4:0.

Najskuteczniejszym zawodnikiem Cerrad Enea Czarnych Radom był Lucas Loh, który na swoim koncie zapisał 12 punktów. Po 8 „oczek” dla zespołu radomskiego zdobyli Artur Pasiński oraz Dawid Konarski. Cerrad Enea Czarni Radom do treningów wrócą w poniedziałek (10 sierpnia), rozpoczynając szósty tydzień przygotowań, który zostanie zwieńczony dwoma meczami z Ślepskiem Malow Suwałki.

PGE Skra Bełchatów – Cerrad Enea Czarni Radom 4:0 (25:21, 28:26, 25:20, 25:19)
PGE Skra Bełchatów: Adamczyk (5), Katić (8), Ebadipour (11), Petković (12), Łomacz (4), Bieniek (8), Piechocki (libero) oraz Milczarek (libero), Filipiak (15), Kłos (5), Huber (4), Sawicki (5).
Cerrad Enea Czarni Radom: Dryja (7), Kędzierski (2), Konarski (8), Loh (12), Yosifov (4), Firszt (4), Masłowski (libero) oraz Nowowsiak (libero), Ostrowski (3), Gąsior (7), Zrajkowski (2), Pasiński (8), Sadkowski (1).

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

QUIZ. Potrafisz rozpoznać radomskie gwiazdy sportu?

Co obecnie robią byli piłkarze Radomiaka Radom. Jedni nadal grają w piłkę, inni zostali trenerami, sędziami, prezesami