Siatkarze Czarnych Radom nie sprostali liderowi

/sid/
Siatkarze Czarnych Radom (w ataku Jakub Radomski) nie sprostali liderowi, BBTS Bielsko-Biała Ł. Wójcik
W meczu 4. kolejki pierwszej ligi siatkarzy, Czarni Radom przegrali 0:3 z liderem, BBTS Bielsko-Biała.

W pierwszej partii doszło do niecodziennej sytuacji. Przy stanie 22:20, gdy radomianie odrabiali straty, uszkodzeniu uległ mechanizm napinający siatkę. Wymiana słupków i siatki trwała kilkanaście minut i wybiła radomian z uderzenia.

W drugim secie, bielszczanie szybko wypracowali przewagę, którą systematycznie powiększali, pewnie wygrywając seta. Przez połowę trzeciej partii wydawało się, że Czarni podejmą walkę w meczu. Przez dłuższy czas utrzymywali dwupunktowe prowadzenie. Skuteczne ataki bielszczan oraz ich dobra gra blokiem, pozwoliły im odzyskać inicjatywę i wygrać seta oraz cały mecz 3:0.

BBTS Bielsko-Biała - Czarni Radom 3:0 (25:23, 25:16, 25:20).
Czarni: Neroj, Ferek, Radomski, Gutkowski, Kałasz, Grzechnik - Filipowicz (libero) oraz Prygiel, Kocik