Siatkarze Jadaru Radom zwyciężyli w towarzyskim turnieju w Krośnie

/sid/
Seria trudnych zagrywek Jarosława Macionczyka (przy piłce) wyprowadziła siatkarzy Jadaru Radom na prowadzenie w pierwszej partii meczu z AZS Neckermann Politechnika War-szawska. Ostatecznie radomianie wygrali 3:0 i zwyciężyli w turnieju w Krośnie T. Klocek
Radomianie w czasie turnieju przegrali tylko jednego seta. Najlepszym zawodnikiem w zespole Jadaru został Grzegorz Szumielewicz.

Podopieczni jana Sucha odnieśli w Krośnie komplet zwycięstw. Pokonali kolejno Asseco Resovię Rzeszów, ZAK SA Kędzierzyn-Koźle i AZS Neckermann Politechnike Warszawską.
W ostatnim spotkaniu w pierwszej partii przegrywali 18:24, zdołali jednak rozstrzygnąć seta na swoją korzyść, a następnie cały mecz.

- Zagraliśmy znakomicie blokiem, zdobywając tym elementem 18 punktów. Bardzo poprawnie spisywali się przyjmujący. Nie bez znaczenia były niezwykle trudne zagrywki Jarosława Macionczyka, który został uznany za najlepszego zawodnika meczu - powiedział trener Such.

Siatkarze wrócili do Radomia. Do czwartku trenować będą we własnej hali. W piatek rozpoczną udział w kolejnym turnieju towarzyskim.

Więcej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"