Siatkówka. Cerrad Enea Czarni Radom wygrali z Asseco Resovią Rzeszów na turnieju we Lwowie. W sobotę mecz z Barkom-Kazhany Lwów

Łukasz Kościelniak
W pierwszym meczu na turnieju we Lwowie Cerrad Enea Czarni Radom pokonali Asseco Resovię Rzeszów 3:1. Cerrad Enea Czarni Radom
Bardzo dobrze turniej o Puchar Miasta Lwów rozpoczęli siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom. Ekipa Roberta Prygla pokonała w piątek dobrze znaną Asseco Resovię Rzeszów 3:1.

Najbardziej emocjonujący był pierwszy set. Radomianie zwyciężyli go dopiero na przewagi (30:28). W drugiej partii rzeszowianie zdołali odrobić wynik. Dwa kolejne sety padły jednak łupem radomskich zawodników i to oni ostatecznie zanotowali cenne zwycięstwo.

W drugim dniu zawodów Cerrad Enea Czarni Radom zmierzą się z gospodarzem zawodów - Barkom-Kazhany Lwów. Początek meczu zaplanowany został na godzinę 15:00. Wszystkie mecze na żywo można oglądać w serwisie YouTube - WYSTARCZY KLIKNĄĆ TUTAJ!