Siedem medali Mistrzostw Polski MMA dla zawodników Cross Fight Radom

Michał Nowak
Z Mistrzostw Polski MMA, które odbyły się w Sochaczewie, zawodnicy Cross Fight Radom przywieźli siedem medali. Cross Fight Radom
Siedem medali podczas Mistrzostw Polski MMA zdobyli zawodnicy klubu Cross Fight Radom. Wywalczyli trzy złote, jeden srebrny i trzy brązowe krązki.

Podczas zawodów, które odbyły się w Sochaczewie, wystartowało ponad trzy stu zawodników z całej Polski.

- Bardzo ciężki turniej okazał się dla nas szczęśliwy. Dzięki ciężkiej pracy wykonywanej w cyklu przygotowawczym zdobyliśmy łącznie siedem medali - podkreśla Leszek Kulik, trener Cross Fight Radom.

Tytuły mistrzowskie zdobyli: Daniel Rutkowski w kategorii do 70 kilogramów w formule full contact, Marcin Skrzek w kategorii do 77 kilogramów w ograniczonej formule senior oraz Michał Pach w kategorii wagowej do 84 kilogramów (początkujący).

Na drugim stopniu podium w formule full contact w kategorii do 84 kilogramów stanął Piotr Przepiórka.

Trzecie miejsca zajmowali: Karol Żurowski (kategoria wagowa do 70 kilogramów, formuła full contact), Karol Gałczyński (kategoria wagowa do 93 kg, poczatkujący) oraz Brajan Jędryszczak (kategoria do 70 kilogramów, junior).

Pozostali zawodnicy nie dotarli do strefy medalowej. Michał Glegoła, Damian Żurowski wygrali po jednej walce, przegrywając w kolejnej, natomiast Piotr Gałczyński przegrał swoje pierwsze starcie.