Słaby mecz Radomiaka i porażka 1:3

W.Ł
Jacek Magnuszewski, trener Radomiaka Radom.
Jacek Magnuszewski, trener Radomiaka Radom. Tadeusz Klocek
W meczu 14 kolejki piłkarskiej drugiej ligi, Olimpia Zambrów pokonała 3:1 Radomiaka Radom. Honorowego gola dla radomskiej drużyny w doliczonym czasie gry strzelił Rossi Leandro z rzutu karnego.

Olimpia - Radomiak 3:1 (1:0), Gogol 39, Lemanek 51, Grzybowski 77 z karnego - Leandro 90+3 z karnego.

Radomiak: Kula - Wasilewski, Sylwestrzak, Jędrzejczyk, Sulkowski - Uliczny (62 K. Puton), Chrabąszcz, Radecki (60 Ropski), Brągiel (81 Wolski) - Leandro, Kwiek.

Radomiak rozegrał słabe zawody i zasłużenie zszedł z boiska w Zambrowie pokonany.

- Nasze błędy rywal bezlitośnie wykorzystał i wygrał mecz - powiedział po meczu Jacek Magnuszewski, szkoleniowiec Radomiaka.