Sokół Aleksandrów Łódzki - Broń Radom 1:0 (wideo, zdjęcia)

SzS
Piłkarze radomski Broni przegrali na wyjeździe z liderem trzeciej ligi 0:1. Szkoda, bo zespół z Radomia miał swoje dogodne okazje, aby zdobyć choćby jeden punkt.

SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - BROŃ RADOM 1:0 (1:0)
Bramka: Pietrasiak 21
Broń:Młodzinski - Jakubczyk (62 Krukowski), Ankurowski, Sala (80 Więcek), Wicik, Dziubek, Lesniewski, Sałek, Bouchniba, Dziubinski, Nowosielski (68 Kowalski).

W pierwszej połowie Sokół był zespołem lepszym, ale Broń popełniła w defensywie właściwie tylko jeden błąd. Po akcji lewą stroną i dośrodkowaniu na 10 metr, Pietrasiak doskoczył do piłki i zdobył gola.
W drugiej połowie gospodarze mieli dwie dobre okazje, ale dwukrotnie Paweł Młodziński uratował drużynę przed stratą gola. Od W 57 minucie sporo zamieszania wprowadził sędzia, który pokazał Patrykowi Jakubczykowi żółtą kartkę i za chwilę czerwoną. Dopiero po konsultacji z asystentem zorientował się, że ukarał nie tego zawodnika co trzeba i anulował kartkę.
Ostatnie pół godziny należało już do Broni, która dążyła do wyrównania, ale brakowało przysłowiowej kropki nad "i". Najlepszą okazję miał Mateusz Dziubek, który przelobował bramkarza, ale piłkę zdążył z linii wybić jeden z obrońców.