Sokół zdemolował rywala. W Przytyku już myślą o czwartej lidze

/SzS/
Kontuzji doznał Karol Stępniewski
Kontuzji doznał Karol Stępniewski S. Szymczak
W pierwszym meczu barażowym o awans do czwartej ligi mazowieckiej, Sokół Przytyk zwyciężył na wyjeździe z Wisłą Nowy Duninów. Rewanż wydaje się być formalnością.

Wisła Nowy Duninów - Sokół Przytyk 1:5 (0:5), Samoraj 81 z karnego - Janiszewski 20, 38, Lewiński 30, Michał Soliński 33, Bilski 36.
Sokół: P. Górski - Witkowski (70 Tarka), Jaworski, Kapusta, Prus, Michał Soliński, Stępniewski (11 Grzybowski), Siara, Lewiński (74 Starzyński), Bilski, Janiszewski.
Takiego wyniku chyba nikt się nie spodziewał. Goście jechali 200 kilometrów nie widząc zupełnie nic o rywalach. Naprzeciw siebie stanęły wiceliderzy klas okręgowych płockiej i radomskiej. Sokół Przytyk odniósł wysokie zwycięstwo. Co ciekawe zespół trenera Piotra Witkowskiego zdobył pięć bramek w ciągu 16 minut. A mogli strzelić jeszcze więcej, bo sytuacji ku temu nie brakowało.
Od pierwszych minut Sokół przeważał i zwyciężył zasłużenie. Po zmianie stron gospodarze wzięli się za odrabianie strat, ale nie na wiele się to zdało. W końcówce po strzale z rzutu karnego miejscowi zdobyli honorową bramkę.
Rewanż odbędzie się w niedzielę o godz. 15 w Przytyku. Przedstawiciele Wisły już po meczu zastanawiali się czy mają po co jechać na rewanż. Ich szanse zmalały praktycznie do zera