Sportowa Czwórka przegrała z AZS Wałbrzych 0:1. Pechowy gol samobójczy

SzS
Fragment meczu Czwórka - Wałbrzych.
Fragment meczu Czwórka - Wałbrzych. Sylwester Szymczak
Ruszyła wiosna w piłkarskiej ekstraklasie kobiet. W pierwszej kolejce, LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu przegrała z AZS Wałbrzych 0:1.

LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom - AZS PWSZ Wałbrzych 0:1 (0:0)
Bramka: samobójcza 75
Czwórka: Snopczyńska - Szymczyk, Chrzanowska (77 Bińkowska), Stasikowska, Szydło, Płóciennik, Wąsik (80 Karoń), Stefańska, Tracz (89 Sobczak), Dobrowolska.

- Dużo serca włożyły moje dziewczyny w ten mecz. Szkoda, że nie udało się zremisować - mówił po meczu trener Wojciech Pawłowski.
Przed przerwą Czwórka miała jedną dogodną okazję, ale również przyjezdne raz groźnie strzelały. Po zmianie stron wałbrzyszanki przeważały i w 75 minucie po dośrodkowaniu, Karolina Mućka nieszczęśliwie przyjmowała piłkę i ta wpadła do bramki. Kilka minut później Anita Snopczyńska obroniła rzut karny. W ostatnich minutach radomianki przeważały, ale nie zdołały sobie wypracować żadnej okazji do zdobycia gola.