Spotkał się z Dodą, Zero Procent i przez przypadek......

  Spotkał się z Dodą, Zero Procent i przez przypadek... zaśpiewał w Opolu (zdjęcia)

  tnt

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Pamiątkowe zdjęcie z Dodą.

  Pamiątkowe zdjęcie z Dodą. ©recmart.pl

  Paweł Mosiołek, podwójny zwycięzca plebiscytu Muzyczne Kaziki 2010 pojechał na festiwal polskiej piosenki i to był początek wielu niespodzianek.
  Pamiątkowe zdjęcie z Dodą.

  Pamiątkowe zdjęcie z Dodą. ©recmart.pl

  Festyn Warsztatów Terapii Zajęciowej


  Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej zapraszają w czwartek, 16 września na festyn z okazji 60-lecia Polskiego Związku Głuchych w Radomiu. Będą występy artystyczne oraz kiermasz wyrobów. Impreza będzie na placu przed Urzędem Miejskim przy ulicy Żeromskiego w godzinach od 10 do 18. Paweł Mosiołek zaśpiewa na festynie o godzinie 16.  Z Kamilem Franczakiem, wokalistą zespołu Zero Procent.

  Z Kamilem Franczakiem, wokalistą zespołu Zero Procent.

  Zwycięzca plebiscytu "Echa Dnia" Muzyczne Kaziki 2010 w kategoriach przebój i wokalista nie próżnuje. Nagrywa nową piosenkę, a w międzyczasie koncertuje. Był też na festiwalu w Opolu. Pojechał w charakterze widza, ale nie obyło się bez występu.

  - Na wyjazd zdecydowałem się spontanicznie. Wróciłem z pracy i w ciągu pięciu minut już byłem gotowy do wyjazdu - opowiada Paweł. - Kiedy już byłem w pociągu, okazało się, że jedzie ze mną chłopak, który jest po filmówce. Wymieniliśmy się kontaktami, być może pomoże mi to nakręcić fajny teledysk.

  W Opolu na rynku odbywał się koncert charytatywny na rzecz osób niepełnosprawnych. Paweł podszedł do organizatorów, a gdy okazało się, że jest finalistą festiwalu RMF Maxxx 2009, od razu został zaproszony na scenę.
  - Kiedy organizatorzy dowiedzieli się, że pracuję z osobami chorymi, poprosili, żebym zaśpiewał. Zostałem zapowiedziany także jako uczestnik "Szansy na sukces", a wykonałem "Wehikuł czasu" Dżemu - mówi Paweł. - Zaskoczyła mnie bardzo reakcja publiczności, która ciepło mnie przyjęła i nagrodziła brawami.
  Paweł Mosiołek przyjechał do Opola i… przypadkiem wystąpił na koncercie.

  Paweł Mosiołek przyjechał do Opola i… przypadkiem wystąpił na koncercie.

  Na koncercie festiwalowym nasz wokalista zajął miejsce tuż przy kamerach, skąd miał doskonały widok na scenę. - Spotkałem tu wielu znajomych, między innymi wokalistę zespołu Zero Procent, Kamila Franczaka, którego poznałem na castingach do programu "Śpiewaj i walcz". Tam też poznałem Juliusza Nyka, zwycięzcę tegorocznych Debiutów w Opolu - opowiada Paweł Mosiołek. - Bardzo cieszę się, że zespół Zero Procent otrzymał pierwsze wyróżnienie, bo zaśpiewali rewelacyjnie. Juliusz świetnie sprawdził się w piosence "Sen o Wiktorii" Dżemu i wygrał Debiuty zasłużenie - relacjonuje wokalista z Radomia.

  Paweł Mosiołek spotkał też za kulisami Dodę, i zrobił sobie z nią pamiątkowe zdjęcie.

  Po tych małych wakacjach Paweł dalej bierze się do pracy. Wszedł do studia z nową piosenką, jednak na razie nie chce zdradzać szczegółów. - To będzie protest song - mówi zdawkowo. Podjął też współpracę z firmą Recmart Studio, która umieściła sylwetkę wokalisty na swojej stronie. W niedalekiej przyszłości ma zamiar nakręcić nowy teledysk, jak sam mówi - bardziej zbliżony do telewizyjnych klipów.

  Na razie radomianie mogą słuchać go i oglądać na żywo. W czwartek Paweł wystąpi bowiem na deptaku w czasie koncertu jubileuszowego warsztatów terapii zajęciowej. - Przypomnę utwory z lat 70-tych i 80-tych. Będę śpiewał piosenki Gąsowskiego, Niemena i innych - mówi Paweł. - Mam wielki szacunek do artystów z tamtych lat.

  Paweł na opolskim festiwalu.

  Paweł na opolskim festiwalu.


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Glocki

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  Wideo