Sromotna klęska Broni Radom w Pucharze Polski

/SzS/
Dariusz Kozubek, czołowy zawodnik Broni
Dariusz Kozubek, czołowy zawodnik Broni S. Szymczak
Ekipa z Radomia grała mecz ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim z Legią Warszawa

Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy 4:1. Co prawda zaczęło się od prowadzenia Radomian, po bramce Dziubińskiego z rzutu karnego w 19 minucie spotkania, ale stan spotkania wyrównał już w 40 minucie Duda. Tuż po przerwie było już 2:1 za sprawą Witejki.

Warszawianie dobili gości jeszcze dwoma trafieniami Broniszewskiego (70 min) i Kamińskiego (76 min). Tym samym Broń Radom żegna się z Pucharem Polski.

Legia Warszawa 4:1 Broń Radom