Strażacy ochotnicy z Witaszyna w gminie Wyśmierzyce zdobyli pieniądze i kupili sprzęt, a dzieci mogły już rozegrać pierwszy turniej

ik
Uczestnicy turnieju dostali dyplomy. Były też puchary dla zwycięzców.
Uczestnicy turnieju dostali dyplomy. Były też puchary dla zwycięzców. OSP Witaszyn
Strażacy z Witaszyna dostali pieniądze, za które kupili stół do tenisa i cymbergaja. W strażnicy już odbył się pierwszy turniej dla dzieci.

Druhowie z Witaszyna dostali pieniądze z programu "Moje miejsce na ziemi" Fundacji Orlen. Do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej udało się dzięki temu kupić stoły do cymbergaja, czyli air hockey'a oraz do tenisa. Wiosną zostanie wykonane boisko do siatkówki.

Strażacy zaprosili już też na pierwszy turniej cymbergaja. Uczestniczyło w nim 14 osób w wieku 6-17 lat z Witaszyna, Wyśmierzyc, Korzenia, Kożuchowa, Jeruzala w gminie Wyśmierzyce, a nawet Mirowa w powiecie szydłowieckim.

W kategorii wiekowej do 12 lat pierwsze miejsce zajął Oskar Janik, drugie - Bartek Piwowar, a trzeci był Kacper Kuźma.

W kategorii powyżej 12 lat wygrał Wiktor Janik, drugie miejsce wywalczył Kuba Abramowicz, a trzecie Sebastian Michalski.

Pieniądze na puchary i nagrody druhowie też mieli z programu "Moje miejsce na ziemi". W jednej z kategorii wiekowych nagrody i puchary ufundował także burmistrz Wyśmierzyc Wojciech Sępioł.

Piątkowa impreza w radomskim klubie Explosion. Zobacz zdjęcia!

Jorrgus i Skytech w radomskim klubie Explosion. Zobacz zdjęcia z imprezy!