Sukces tancerzy CMG z Radomia. Jadą na Mistrzostwa Świata

R
W sobotę, w Warszawie podczas odbywających się zawodów International Dance Festival POLISH CUP, rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych zorganizowane przez Federację Tańca Sportowego, podczas których nasza rodzima formacja CMG Radom zajęła I miejsce w kategorii powyżej 15 lat (adult). archiwum prywatne
W sobotę, w Warszawie podczas odbywających się zawodów International Dance Festival POLISH CUP, rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych zorganizowane przez Federację Tańca Sportowego, podczas których nasza rodzima formacja CMG Radom zajęła I miejsce w kategorii powyżej 15 lat (adult). Warto wspomnieć, że w 2015 roku formacja została Mistrzem Polski FTS w kategorii do 15 roku życia!

Tym samym, CMG Radom zostało nominowane do reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata, które odbędą się 10 grudnia 2016 w Bremen (Niemcy).

Młodzi tancerze znajdą się wystąpią na parkiecie z najlepszymi formacjami tanecznymi z całego świata.

Trenerzy i rodzice są dumni z utalentowanych, a jednocześnie niesamowicie utytułowanych tancerzy. W tym roku formacja CMG Radom stanęła już na najwyższym stopniu podium podczas Międzynarodowego Turnieju Formacji Tanecznych Radom Open 2016, a także po raz trzeci z rzędu obroniła tytuł Mistrza Polski PTT w Białymstoku w kategorii do 15 roku życia. Przed nimi jeszcze Międzynarodowy Turniej Formacji Tanecznych Donau Cup w Wiedniu, który odbędzie się 5 grudnia.

Mistrzowska formacja z trenerami Moniką i Cezarym Gruszka oraz Markiem Michalkiewiczem, tańczy w składzie: Natalia Sitarek i Mikołaj Tyczyński, Angelika Sławińska i Daniel Wydra, Wiktoria Goździejewska i Benjamin Rembowski, Aleksandra Wieczorek i Michał Ankiewicz, Zuzanna Łapot i Jakub Piwoński, Aleksandra Wiosna i Jan Dusiński, Aleksandra Wiatrak i Jakub Bilski, Aleksandra Krawczyk i Stanisław Misalski, Zuzanna Jakubowska i Małgorzata Paduch.