Sukcesy zapaśników Olimpijczyka w Pucharze Polski juniorów w Wałbrzychu. Zdobyli pięć medali. Zobaczcie zdjęcia

Marcin Ziółkowski
Zapaśnicy Olimpijczyka zdobyli pięć medali podczas zawodów Pucharu Polski w Wałbrzychu. Więcej na kolejnych zdjęciach
Zapaśnicy Olimpijczyka zdobyli pięć medali podczas zawodów Pucharu Polski w Wałbrzychu. Więcej na kolejnych zdjęciach Facebook Radomskie Centrum Szkolenia Zapaśniczego "Olimpijczyk”
W dniach 11-12 listopada odbył się Pucharu Polski juniorów. Zapaśnicy Radomskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego Olimpijczyk Radom zdobyli pięć medali.

Zawody odbyły się w Wałbrzychu. Podopieczni trenera Zdzisława Kolanka - zdobyli pięć medali w zawodach Pucharu Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym.

Złote medale zdobyli Jakub Korcz w wadze 97 kilogramów oraz Bartłomiej Figura w wadze 130 kilograów.

Srebro zdobył Michał Puchalski w wadze 77 kilogramów.

Brązowe medale zdobyli Adrian Redestowicz w wadze 72 kilogramy i Oskar Kucharczyk w wadze 82 kilogramy.

Bardzo blisko podium był Konrad Cudnik w wadze 67 kilogramów, który w walce o brązowy medal niestety przegrał zajmując piąte miejsce.

W zawodach wzięło udział 103 zawodników, w tym 9 z Olimpijczyka Radom z 27 klubów z Polski. Była też ekipa z Danii.