Świetny mecz Broni z Kutnem. Remis Pilicy i spory niedosyt

Jakub Chrzanowski zdobył piątą bramkę dla Broni
Jakub Chrzanowski zdobył piątą bramkę dla Broni S. Szymczak
Cztery punkty w sobotę zdobyli trzecioligowcy z naszego regionu.

BROŃ RADOM - MKS KUTNO 3:1 (2:1),
Bramki: 0:1 Gorczyczewski 3, 1:1 Leśniewski 4, 2:1 Chrzanowski 22, 3:1 Marczak 50 z karnego.
Broń: Wnukowski - Rdzanek, Skórnicki, Gorczyca, Budzinski, Noheem (78 Nogaj). Wicik, Sałek, Leśniewski, Chrzanowski (89 Bartosiak), Marczak (84 Ankurowski).

Piłkarze radomskiej Broni rozegrali bardzo dobry mecz i po ostatnim gwizdku dostali gromkie brawa. Szybko bo już w 3 minucie stracili bramkę, ale minęło zaledwie 20 sekund i zdołali wyrównać. Nasz zespół miał sporo dobry okazji, przeprowadził kilka świetnych akcji i mógł zwyciężyć jeszcze wyżej.

Ursus Warszawa -Pilica Białobrzegi 2:2 (1:0), Jasikowski 55, 73 samobójcza dla Pilicy.

Pilica Młodziński - Ziemnicki, Moryc, Janakowski, Rożej (89 Sala), Jasikowski, Rotuski (46 Oziewicz), Hernik (73 Kucharczyk)Barzynskli (37 Sobczak), Matulka, Gołebiewski.

W 92 minucie mogły się rozstrzygnąć losy tego meczu. Sam na sam z bramkarzem przegrał Kamil Matulka i po szybkiej kontrze Ursus miał rzut karny. Na szczęście zawodnik Ursusa nie trafił w bramkę. Wczesniej Pilica zmarnowała kilka świetnych okazji, bo mogła ten mecz wygrać.

- Znowu skuteczność nie była naszą mocną stroną. Szanuję jeden punkt, ale szkoda mi zaprzepaszczonych okazji - mówi Jacek Kacprzak trener Pilicy.

Więcej o meczach w poniedziałkowym Echu Sportowym"