Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Szpital w Kozienicach wstrzymuje działalność oddziału neurologii. Dlaczego?

Piotr Stańczak
Piotr Stańczak
Szpital w Kozienicach uruchomił większość oddziałów, zawiesi jednak pracę neurologicznego.
Szpital w Kozienicach uruchomił większość oddziałów, zawiesi jednak pracę neurologicznego. Tadeusz Klocek
W Szpitalu Powiatowym w Kozienicach czynnych jest większość oddziałów. Wkrótce jednak pacjentów przestanie przyjmować neurologia. Powodem są kłopoty kadrowe.

- Obecnie przy zachowaniu środków ostrożności, realizujemy świadczenia medyczne we wszystkich oddziałach szpitalnych w pełnym zakresie za wyjątkiem Oddziału Neurologicznego, który z dniem 01 września 2021 roku nie przyjmuje pacjentów. Świadczenia medyczne z zakresu neurologii są zabezpieczone przez Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu, ulica Aleksandrowicza 5. Niestety, jesteśmy zmuszeni z dniem 12 września 2021 roku wstrzymać działalność Oddziału Neurologii, ponieważ pomimo podjęcia szeregu działań zmierzających do pozyskania nowych pracowników, nie udało się pozyskać lekarzy specjalistów z zakresu neurologii - informuje w komunikacie dyrekcja Szpitala Powiatowego w Kozienicach.

Lecznica przypomina jednocześnie, że od 16 sierpnia przyjmujemy pacjentów do Oddziału Urologii, który działa w pełnym zakresie, w lepszym nowym standardzie. Wykonujemy dużo nowoczesnych zabiegów operacyjnych. Zapraszamy.

- Jak już wcześniej informowaliśmy, z dniem 27 sierpnia 2021 roku wznowiliśmy działalność Oddziału Ginekologiczno – Położniczego, Traktu Porodowego oraz Oddziału Neonatologicznego. Serdecznie zapraszamy. Zapewniamy doskonałe warunki pobytu i leczenia zarówno dla kobiet rodzących jak i nowonarodzonych dzieci - czytamy w komunikacie.

Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna (Poradnie, Pracownie Specjalistyczne) oraz Podstawowa Opieka Zdrowotna udzielają świadczeń zdrowotnych wszystkim zgłaszającym się pacjentom.

- Przypominamy, że w SP ZZOZ w Kozienicach działa Poradnia Psychologiczna dla dzieci i młodzieży. Dysponujemy doskonałą kadrą psychologów i psychoterapeutów z doświadczeniem w leczeniu zaburzeń psychologicznych u dzieci i młodzieży. Do Poradni Psychologicznej dla dzieci i młodzieży można zarejestrować się osobiście w rejestracji ogólnej do Zespołu Poradni Specjalistycznych lub pod nr telefonów: 48 67 97 242 lub 48 67 97 150. Zapraszamy - dodaje dyrekcja szpitala.

W Laboratorium Analitycznym Centralnym oraz Pracowni Radiologii i USG wykonywane są badania diagnostyczne w pełnym zakresie. Na stronie internetowej www.szpitalkozienice.pl dostępny jest cennik badań z zakresu diagnostyki radiologicznej oraz laboratoryjnej dla osób nieuprawnionych/niekorzystających ze świadczeń medycznych finansowanych ze środków publicznych.

Szpital zaprasza wszystkich chętnych, również młodzież od 12 roku życia, do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w naszym Punkcie Szczepień Powszechnych. Informację o szczepieniu można uzyskać osobiście w punkcie szczepień oraz pod numerami telefonów: (48) 67 97 231 i (48) 67 97 157 w godzinach pracy Punktu Szczepień Powszechnych.

od 12 lat
Wideo

Targi Pełnia Zdrowia Katowice / Dziennik Zachodni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Radomskie